המדריך שלנו

מטרת המדריך שלנו היא ליצור כמה כללים שילוו את ההימור של כל אחד מאיתנו ויהפכו אותו להימור חכם, שקול ורווחי. בכדי להיות ברווח אנו מחויבים להיצמד לכללים אותם לא נפר בגלל רגש או הפסד בהימור קודם.


הכללים אותם נפרט מיד הם חלק מתהליך ניסיוני שלנו לקדם את מטרת ההימור – להיות רווחי. אנו לא דוגלים בשליחת טופס בסכום גבוה במטרה להרוויח 'קופה גדולה' אלא בהשקעות קטנות לרווח עתידי.

 

היבט על ההימור

בראשית הדברים אנו מסכימים להביט על השיטה כעל השקעה לטווח ארוך ובשום פנים ואופן לא כעל ניסיון להרוויח סכום גדול בזמן קצר, התמדה והסכמה להיבט זה יכול להוביל להצלחת השיטה.

 

סכום השקעה

סכום ההשקעה שלנו חייב להיות סכום אותו אנו מרשים לעצמנו להפסיד, סכום שאנו יודעים שיש סיכון שלא יחזור.

 

מניעת היגררות

אסור לנו להיגרר לאחר הפסד, במידה שבמהלך השיטה אנו מפסידים הימור או יותר אסור לנו להיגרר ולחרוג מסכום הטופס הבא אלא להיצמד לשיטה ולזמן הניסיון שנתנו לעצמנו!

 

השתמשו בטיפים והמלצות של אתרים רבים

נסו לנתח ולהפיק את המרב מכל המידע שניתן ולבחור במשחקים הנכונים לדעתכם – דבר שמאוד קשה לביצוע קבוע ומוצלח, המשחקים לא חייבים להיות בעלי יחס גבוה, להיפך – שילוב של שני משחקים למשל בעלי יחס נמוך אך סביר יותר שייתפס רצוי ומומלץ לשיטה זו.

 

תיעוד

בנו לעצמכם טבלת מעקב בכדי לדעת בסופו של פרק זמן (כל אחד לפרק זמן שיקבע לעצמו) באיזה מאזן אתם נמצאים והאם השיטה מצליחה לכם ולהחליט לפי מאזן סופי של פרק זמן זה האם להמשיך בשיטה? האם להגדיל/להקטין סכום הימור ועוד.

 

מקסימום דאבל

ההמלצה שלנו בכל סכום או דרך שתבחר לפי השיטה הזו היא להמר על סינגלים או מקסימום דאבלים – טופס שיניב רווח של 2.00 – 1.75 במטרה להרוויח סכום לא גדול אבל רווחי בסוף כל שבוע.